سامانه پیامکی

تصویر بنر خوش آمدگویی

پنل پیام کوتاه ایران وب هاست

سامانه پیام کوتاه ایران وب هاست ، سرویسی قدرتمند برای ارسال و دریافت و پردازش پیام کوتاه برای کاربران ایرانی است. استفاده از این سامانه نیازمندی زیرساختی توسط مشتریان نیست و همه ی افراد و سازمان‌هایی که نیاز به ارسال پیام کوتاه و خدمات مرتبط با آن دارند می‌توانند با خیال آسوده پیامک‌های خود را از طریق سامانه‌ی قاصدک انجام دهند. امکانات و ماژول‌های متنوع این سرویس امکان انجام امور مختلف در زمینه اطلاع رسانی های پیامکی و سامانه‌های ثبت مشتریان را به همراه خود برای کاربران ایران وب هاست فرآهم نموده است.

برخی از امکانات سامانه پیام کوتاه ایران وب هاست

سامانه پیام کوتاه شرکت سامانه ارتباطات ایران وب هاست ؛ نرم افزاری توان‌مند جهت ارسال، دریافت و پردازش پیام کوتاه (SMS) است که کاربران این سامانه بدون نیاز به هیچ‌گونه سخت افزار، تجهیزات جانبی و تنها با استفاده از این نرم افزار و اتصال به شبکه اینترنت می‌توانند از تمامی امکانات سامانه، جهت اطلاع رسانی و سایر قابلیت‌های ارائه شده با استفاده از پیام کوتاه بهرمند گردند.

ماژول ها و نسخه های حرفه ای

ماژول ها و نسخه های حرفه ای

سامانه پیام کوتاه ایران وب هاست جهت تجهیز سایت و نرم افزار شما به سامانه پیامکی افزونه‌های وردپرس ، ووکامرس و … را ارائه کرده ، که همچنین دارای نسخه حرفه ای می باشد .

وب سرویس

وب سرویس

وب سرویس پیام کوتاه قاصدک، امکان اتصال سایر نرم افزارها به سامانه، جهت ارسال و دریافت پیامک از طریق وب سرویس (REST و SOAP) را برای شما فراهم کرده است.

همکاری با کلیه سرشماره ها

همکاری با کلیه سرشماره ها

با سامانه پیام کوتاه ایران وب هاست امکان ارسال از تمامی اپراتورها (۵۰۰۰،۳۰۰۰،۲۰۰۰،۱۰۰۰) به خطوط همراه اول ، ایرانسل و رایتل فراهم می باشد.

تعرفه مناسب

تعرفه مناسب

داشتن تعرفه مناسب و ارائه خدمات با کیفیت یکی ازمهمترین، هدف ما در سامانه پیام کوتاه ایران وب هاست است، شما می توانید با یک بار پرداخت هزینه در خرید پنل برای همیشه عضو بزرگ خانواده ایران وب هاست شوید.

پشتیبانی اینترنتی و تلفنی

پشتیبانی اینترنتی و تلفنی

تیم پشتیبانی آنلاین ایران وب هاست ، از طریق ایمیل، تلفن و گفت و گو مشکلات شما را بررسی و در کمترین زمان ممکن حل خواهند کرد. با ایران وب هاست هیچگاه تنها نخواهید بود ما همیشه در کنار شما هستیم .

طیف وسیع مشتریان

طیف وسیع مشتریان

طیف گسترده و تعداد بالای مشتریان سامانه ارتباطات ایران وب هاست ، از سازمان های بزرگ دولتی و بانک ها و نهادهای امنیتی تا شرکت های خصوصی نشان از اعتبار و اعتماد گسترده به این مجموعه می باشد.

تعرفه ها

پلن های سامانه پیامکی
نمایندگی سامانه پیامک

افزونه ها و وب سرویس ایرا وب هاست

با استفاده از وب سرویس و API سامانه پیامک ایران وب هاست به سادگی نرم افزار یا وب سایت خود را به امکان ارسال پیامک مجهز کنید و در زمان های مشخص خود پیامک ارسال نمایید.

وردپرس

وردپرس

ووکامرس

ووکامرس

دیجیتس

دیجیتس

پرستاشارپ

پرستاشارپ

جوملا

جوملا