سامانه پیامکی

تصویر بنر خوش آمدگویی

پنل پیام کوتاه ایران وب هاست

سامانه پیام کوتاه ایران وب هاست ، سرویسی قدرتمند برای ارسال و دریافت و پردازش پیام کوتاه برای کاربران ایرانی است. استفاده از این سامانه نیازمندی زیرساختی توسط مشتریان نیست و همه ی افراد و سازمان‌هایی که نیاز به ارسال پیام کوتاه و خدمات مرتبط با آن دارند می‌توانند با خیال آسوده پیامک‌های خود را از طریق سامانه‌ی قاصدک انجام دهند. امکانات و ماژول‌های متنوع این سرویس امکان انجام امور مختلف در زمینه اطلاع رسانی های پیامکی و سامانه‌های ثبت مشتریان را به همراه خود برای کاربران ایران وب هاست فرآهم نموده است.

برخی از امکانات سامانه پیام کوتاه ایران وب هاست

سامانه پیام کوتاه شرکت سامانه ارتباطات ایران وب هاست ؛ نرم افزاری توان‌مند جهت ارسال، دریافت و پردازش پیام کوتاه (SMS) است که کاربران این سامانه بدون نیاز به هیچ‌گونه سخت افزار، تجهیزات جانبی و تنها با استفاده از این نرم افزار و اتصال به شبکه اینترنت می‌توانند از تمامی امکانات سامانه، جهت اطلاع رسانی و سایر قابلیت‌های ارائه شده با استفاده از پیام کوتاه بهرمند گردند.

تعرفه ها

پلن های سامانه پیامکی
نمایندگی سامانه پیامک

افزونه ها و وب سرویس ایرا وب هاست

با استفاده از وب سرویس و API سامانه پیامک ایران وب هاست به سادگی نرم افزار یا وب سایت خود را به امکان ارسال پیامک مجهز کنید و در زمان های مشخص خود پیامک ارسال نمایید.